Obchody Święta Pluszowego Misia

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia.

Miś jest przyjacielem dzieci, czy wypada zapomnieć o urodzinach przyjaciela?
Symbolem imprezy  był pluszowy miś, zabawka, która towarzyszy dzieciom przez długie lat. Miś to nie tylko pluszowa przytulanka, to„ktoś” bardzo bliski, czuły, cierpliwy i często niezastąpiony. Misiaczki towarzyszą dzieciom zarówno w chwilach radości jak i smutku. Są powiernikami dziecięcych tajemnic, ocierają łzy, pomagają zasypiać. Tak właśnie zrodził się pomysł zorganizowania obchodów Święta Pluszowego Misia w grębowskiej szkole. Dzieci dołączyły do światowego święta.Tego dnia nauczycielki Szkoły Filialnej w Grębowie zorganizowały dużo gier i zabaw związanych z postacią misia. Nie zabrakło również pysznych słodkości.

Pluszowymis1
Pluszowymis2
Pluszowymis3
Pluszowymis4
Pluszowymis5
Pluszowymis6