Wydarzenia sportowe

Dziewczyny pierwsze w turnieju piłki ręcznej

Lis 28 2017

W poniedziałek 27 listopada odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2005 i młodsze.
Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, SP 1 Koźmin Wlkp., SP Kobylin, i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze: z Kobylinem 7:5, z SP 1 Koźmin Wlkp. 8:3 oraz z Borkiem Wlkp. 19:2 uzyskując pierwsze miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce - UKS Rozdrażew, II miejsce SP Kobylin, III miejsce SP 1 Koźmin Wlkp., IV miejsce ZSP Borek Wlkp.

Najlepszą bramkarką turnieju została Aleksandra Wójcik z klasy VI.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Szczur Anna, Gniazdowska Wiktoria, Dąbrowska Agata, Kowalska Wiktoria, Wójcik Aleksandra, Kordus Marta, Kowalczyk Magdalena, Frąckowiak Zuzanna .

Gratulujemy sukcesu.

Paweł Augustyniak

 

 

 

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem