Wydarzenia sportowe

Finał rejonu w unihokeju

Lis 19 2017

W dniu 16 listopada 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gorzycach Wielkich odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Unihokeju Szkół Podstawowych w kategorii chłopców rocznik 2002 - 2004. W zawodach brało udział 8 zespołów: Szkoła Podstawowa Gorzyce Wielkie, Szkoła Podstawowa Mroczeń, Szkoła Podstawowa Rozdrażew, Szkoła Podstawowa Opatów, Szkoła Podstawowa Doruchów, Szkoła Podstawowa nr 1 Pleszew, Szkoła Podstawowa Raszków, Szkoła Podstawowa Wola Droszewska. W klasyfikacji końcowej zawodów zespół Szkoły Podstawowej Rozdrażew zajął VI miejsce.

Serdecznie gratulujemy

Piotr Motyl

 

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem