Przetargi

Przetarg nieograniczony na wykonanie szkolnego placu zabaw - rozstrzygnięcie

Lip 25 2011

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie informuje, że w dniu 25 lipca 2011r. przeprowadzono zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego pn: „Wykonanie szkolnego placu zabaw przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie, ul. Krotoszyńska 42, w ramach rządowego programu Radosna szkoła”.

Wybrano ofertę: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Apis” J. Oziębło, ul. Poniatowskiego 28, 37-500 Jarosław
za cenę brutto:  89.998,99 zł

Uzasadnienie wyboru:

Wykonawca spełnił wszystkie warunki udziału w postępowaniu określone w SIWZ. Oferta została sporządzona prawidłowo. Jest to jedyna oferta. Cena wybranej oferty mieści się w kwocie jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Zamawiający jednocześnie informuje, że umowa w sprawie powyższego zamówienia publicznego zostanie zawarta w terminie nie krótszym niż 5 dni od dnia przesłania zawiadomienia o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Dyrektor ZSP
dr inż. Krzysztof Broda

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem